~Rihanna Fenty~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Rihanna Fenty~

~All about star RiHaNnA~!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vas dnevnik...Vasa razmisljanja...

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

Vas dnevnik...Vasa razmisljanja... Empty
PočaljiNaslov: Vas dnevnik...Vasa razmisljanja...   Vas dnevnik...Vasa razmisljanja... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:49 pm

Eh,ovako:
Ustala sam u 07:00,jer sam isla u jebeni zatvor! Kad sam se vratila sa robije,zalepila sam se 2 sata na komp,i pravila ovaj 4um! Ali,morala sam da nazovem MIMI da mi pomogne,tako da je ona postala ADMIN! Cestitam,Mimi! Onda sam ponovila bios,posto me sutra pita,bas lose znam,al' jebi ga...sta da se radi sada? Onda sam oprala kosu,pa ponovo visila na 4umu....I tako sve do sada...
Onda,sad cekam da pocne VELIKI BRAT,pa malo da gledam te pacijente i da se nasmejem k'o covek...Jedino me raduje sto je sutra PETAK!!!!!!!!
Mada,i petak ima svoje lose stvari...Pita biologiju,dobicu 3,a treba mi 4 da bih imala 5 na kraju sto je veoma tesko...
Ali...onda se setim...EJ! Pa petak je! Veceras moram da se skockam,pa sa drustvom do pola 11!!!!! Yeah...baby... Uhhh.......CEKA ME SUTRA TEZAK DAN,a sad odoh da napisem nesto u temi VELIKI BRAT V.I.P.2!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

Vas dnevnik...Vasa razmisljanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas dnevnik...Vasa razmisljanja...   Vas dnevnik...Vasa razmisljanja... Icon_minitimePet Mar 14, 2008 6:07 pm

DAKLE:
[color=cyan]Ustala sam u 07:05,zbog skole. Posle sam otisla u skolu,odgovarala bios,zakucala trojku,ali zato sam na Engleskom dobila dve petice!!!!!!!!!! JJEEEEEEEEEJJ!!!!!!!! Onda sam se vratila iz skole,pa rucala,i od tada pa sve do sada sam na kompu...Posle tj.,sad kad iskljucim komp,idem na spavanje,bas sam umorna! A napolje sa drustvom u BELVEDERE (naravno) idem tek u 19:00,jer imam cas matisa...I trebala sam napolje da idem sa Mimi i Uckerovickom,ali jebiga(UH,STO JE LEPO KAD SI ADMIN,MOZES DA PSUJES KOLIKO HOCES A DA TE NIKO NE BANUJE,A TI MOZES [/color]DA BANUJES OVE KOJE PSUJU Twisted Evil ),hahaha.....dokle sam stigla a da! I onda mi [color=green]dolazi nastavnica matisa,jer u cetvrtak imamo kontrolni iz matisa...JAOJ,a u utorak kontrolni iz xemije!!!!!nnnnnnneeeeeeeeeee!!!!!!!!! Meni ono iz hemije sta ucimo nista nije jasno...Ama bas NISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
 
Vas dnevnik...Vasa razmisljanja...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Rihanna Fenty~ :: Rihanna Off :: Chat-
Skoči na: