~Rihanna Fenty~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Rihanna Fenty~

~All about star RiHaNnA~!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:42 pm

Za koga navijate,koga biste rado izbacili naglavacke...Pa,hajde da pricamo o tome....
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:53 pm

Mirjana Đurović




Nadimak: Mimi
Datum rođenja: 27.12.1983.
Pol: ženski
Horoskopski znak: jarac
Zanimanje: modni kreator
Obrazovanje: fakultet
Mesto stanovanja: Nikšić
Bračno stanje: neudata



Izjava: Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP zbog mojih poslovnih uspeha u modi, zbog toga što sam mlada i prijatnog izgleda.

Biografija: Mimi ima 24 godine i živi u Nikšiću. Završila je višu poslovnu školu i fakultet za menadžment, a trenutno radi kao modni kreator.
Ranije se, pored sadašnjeg posla, bavila i manekenstvom, bila je fotomodel kao i vlasnik kozmetičkog salona. Talenat je za karate, a tvrdi da auto vozi kao muškarac. Ima pirsing na pupku i u nosu. U životu se najviše ponosi svojim revijama. Kada bi je Veliki Brat učinio poznatom bila bi mu zahvalna, a ostala bi ista.

Moto: Nemoguće ne postoji!

Motiv: Kroz Velikog Brata, gledaoci bi mogli da me bolje upoznaju i učešće u njemu bi moglo da doprinese mojoj karijeri.

Savršen dan: Šetnja sa bratom i sestrićem, duga vožnja automobilom, vožnja rolera, sunčanje...


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:55 pm

Borko Sarić




Nadimak: Sarke
Datum rođenja: 05.04.1979.
Pol: muški
Horoskopski znak: ovan
Zanimanje: glumac
Obrazovanje: fakultet
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: u vezi



Izjava: Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu jer ne postoji razlog zašto ne bih učestvovao.

Biografija: Borko ima 28 godina, rođen je i živi u Beogradu.
Jedan je od retkih glumaca koji je postigao neverovatnu popularnost sa samo jednom rečenicom!
Pored toga što je najpoznatiji „jelen“ u Srbiji, Borko trenutno radi u dečjem pozorištu „Pinokio“. Iza sebe ima mnogo pozorišnih uloga, a zbog ulaska u kuću propustiće i premijeru svog novog filma. Tvrdi da većina njegovih kolega ne podržva njegovu odluku da uđe u kuću Velikog Brata, ali on se na to ne obazire, već se nada da će tek posle učešća u Velikom Bratu dobiti svojih pet minuta slave. Hobi mu je akvaristika. Omiljena boja mu je zelena, a kaže da ne veruje u horoskop. Omiljeni sport mu je fudbal, kojim se i rekreativno bavi. U životu se najviše ponosi time što je radio sa nezbrinutom decom. Kaže da će se truditi da u kući Velikog Brata pokaže svoje afinitete i svoj dar.

Moto: Vera, strpljenje i borba.

Motiv:Zabava, druženje, novac.

Savršen dan: Svaki dan mi je lucidan.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:56 pm

Milić Vukašinović




Nadimak: Mića
Datum rođenja: 09.03.1950.
Pol: muški
Horoskopski znak: ribe
Zanimanje: muzičar
Obrazovanje: doktor za rokenrol
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: oženjen



Izjava: Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP da bi se narod veselio.

Biografija: Milić Vukašinović – bubnjar, gitarista, kompozitor, pevač, ima 57 godina i živi u Beogradu. Oženjen je već 10 godina i ima brata i sestru. Osnivač je prvog i najvećeg hard rok benda „Vatreni poljubac“, ali najveću popularnost je doživeo kao bubnjar „Bjelog dugmeta“ i „Indexovaca“. Na pitanje da li nešto studira, odgovara: „ Još uvek studiram život, navrat–nanos i na svoju ruku“. Navodi da se u prošlosti bavio isključivo najzanimljivijim poslom – muzikom. Sam je sebi uzor u životu, a hobiji su mu ispijanje kafe i pušenje cigareta. Uživa da gleda sve sportove, a naročito kada igra naša reprezentacija. Kada bi to bilo dozvoljeno, u kuću bi poneo gitaru, kutiju cigareta i kafu. Na pitanje kakve ukućane bi voleo da vidi u kući odgovara da ne sumnja u izbor Velikog Brata. Dodaje da je vrlo prilagodljiv, ali da bi najbolje bilo za gledaoce da su svi na istoj talasnoj dužini.

Moto: Nikad ne ići linijom manjeg otpora.

Motiv: Ulazim u kuću da ne bih razmišljao o kiriji i hrani za taj mesec.

Savršen dan: Budim se sa erekcijom, ništa me ne boli i imam pare za cigarete.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:57 pm

Katarina Ostojić




Nadimak: Kaja
Datum rođenja: 11.09.1983.
Pol: ženski
Horoskopski znak: devica
Zanimanje: pevačica
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: razvedena



Izjava: Smatram da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu, zato što sam interesantna za takvu igricu.

Biografija: Ima 24 godine, rođena je u Užicu, a živi u Beogradu. Trenutno radi kao pevačica, kompozitor i tekstopisac. Karijeru pevačice počela je u jednom hip-hop bendu, a obožava R ‘n’ B i Ališu Kiz.
Radila je kao voditelj na jednoj radio stanici. Govori tri strana jezika. Razvedena je, ima ćerku od 5 godina, kao i mađeg brata. Trenutno živi sa drugaricom koja ima dvoje dece i navodi da odlično funkcionišu zajedno. Omiljeni sportovi su joj skijanje i odbojka. Na leđima, ispod vrata, ima tetovažu anđela koji plače, a đavo mu nešto šapuće. Najviše se ponosi četvorogodišnjom ćerkom Nikolinom. U kuću bi ponela mobilni telefon i lap top. Kada bi je Veliki Brat učinio poznatom, unovčila bi to!

Moto: Ispovest je dobra za dušu, ali loša za ugled!

Motiv: Da se pokažem u pravom svetlu.

Savršen dan: Ustati u 9 ujutru!
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:59 pm

Slobodan Bićanin




Nadimak: Bićko
Datum rođenja: 08.05.1950.
Pol: muški
Horoskopski znak: bik
Zanimanje: slobodan umetnik
Obrazovanje: viša škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: oženjen
Izjava: Hedonista.



Biografija: Bićko, ili još poznatiji kao Ruzmarin, ima 57 godina. Kaže za sebe da je slobodan umetnik. Glumom je počeo da se bavi krajem 80-ih godina, kada je sa radija uveden na „daske koje život znače“ sa Indeksovim radio pozorištem.
Igrao je u deset pozorišnih predstava, jedna od njih je i predstava „U kući Velikog Blata“! Indeksovo pozorište trajalo je punih 17 godina, a Bićko je u Indeksovcima igrao 7 uloga i u njima je uspeo da se našali na račun mnogih političara. Trenutno je zaposlen u jednoj marketinškoj agenciji. Kaže da nema uzora, jer je sam sebi svoj uzor. Obožava prirodu, a hobiji su mu ribolov i pečurke. Omiljeni sport mu je, naravno, ribolov, kojim se i bavi. Kada bi to bilo dozvoljeno u kuću bi poneo par knjiga, literaturu o pečurkama i DVD lov i ribolov. Kada bi ga Veliki Brat učinio još poznatijim iskoristio bi tu priliku.

Moto: Pecati, pecati i samo pecati.

Motiv: Medijska pažnja i novac.

Savršen dan: Ustanem, pecam, berem pečurke, pa opet pecam, pa opet berem pečurke.
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 11:59 pm

Slađana Pejić




Nadimak: Slađi
Datum rođenja: 09.08.1988.
Pol: ženski
Horoskopski znak: lav
Zanimanje: model
Obrazovanje: fakultet
Mesto stanovanja: Doboj
Bračno stanje: neudata
Izjava: Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP jer sam druželjubiva, duhovita, vesela, vedra.



Biografija: Slađana ima 19 godina i živi u Doboju. Student je Ekonomskog fakulteta u Sarajevu, a trenutno radi kao „Fashion TV“ model. Karijeru je započela sa 16 godina, kada je učestvovala na izboru za Miss BiH.
Važi za jednu od 10 najlepših devojaka Bosne i Hercegovine. Na izboru za model „Fashion TV“-a osvojila je 4. mesto i od tada je zaštitno lice lanca hotela „Adam i Eva“. Pre početka studija bila je instruktor latino plesa u Doboju. Nema uzor, ali se divi Hajdi Klum. Hobiji su joj ples i pevanje. Omiljeni sport joj je plivanje, a rekreativno se bavi plesom i fitnesom. Dostignućem kojim se najviše ponosi je osvajanje titule Model Fashion TV. Kada bi to bilo dozvoljeno u Kuću bi ponela dnevnik i CD plejer. Kada bi je Veliki Brat učinio još popularnijom iskoristila bi tu popularnost da bude još uspešnija u svetu modelinga, a možda bi se oprobala i kao glumica i voditeljka.

Moto: Život je jedan. Glavu gore i samo naprijeduj.

Motiv: Izazov, nešto totalno drugačije od stvari koje sam navikla.

Savršen dan: More, plaža, sunce, posle toga odlazak u restoran na morske plodove, a uveče žurka sa prijateljicama.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:01 am

Bad Copy




Nadimak: Ajs Nigrutin
Pol: muški
Horoskopski znak: lav
Zanimanje: muzičar
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: neoženjen



Izjava: Mislim da ne zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP.

Biografija: Ima 30 godina, rođen je u Beogradu, a trenutno živi u Kotežu. Visok je dva metra, uzor mu je Redmen, jer najbolje repuje. Ajs je najtiražniji srpski hip hoper, poznat po svojim provokativnim tekstovima, koji su uglavnom u vezi sa seksom, marihuanom, alkoholom i ženama. Iza sebe ima dva solo albuma i dva sa svojom grupom Bad Copy. Voli da gleda komedije i da sluša hip-hop muziku. Omiljeni sport mu je fudbal. Ima tetovažu u obliku zmaja. Za dostignuće kojim se najviše ponosi u svom životu navodi raskid veze sa ženom. Kada bi ga Veliki Brat učinio poznatim otišao bi u Izrael.

Moto: nema

Motiv: Odlazak iz svakidašnjeg života.

Savršen dan: Sunce, pivo i pogled na slatke devojke.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:02 am

Bad Copy




Nadimak: Skaj Vikler
Pol: muški
Horoskopski znak: strelac
Zanimanje: muzičar
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: neoženjen



Biografija: Đorđe ima 27 godina i živi u Beogradu. Muzičar je, tekstopisac i jedan od članova grupe „Bad Copy“, koju je osnovao sa svojim najboljim prijateljem Ajs Nigrutinom. Skaj svira 6 instrumenata: violinu, violu, bas, bubanj, klavijature i gitare, takođe peva, slika, piše i – mnogo pije. Sarađuje sa muzičkim zvezdama poput Marka Nastića i Ane Stanić, kojoj je napravio 5 pesama na poslednjem albumu. Kolekcionar je knjiga i stripova, a obožava „Dilan Doga“. Idol mu je Frenk Zapa. San mu je da pravi muziku za film, a bio je saradnik na muzici za seriju „Vratiće se rode“. Izdao je dva albuma sa Bad Copy-jem i dva solo albuma. Omiljeni sportovi su mu boks i bilijar. Dostignuće kojim se najviše ponosi u životu je građenje tornja od limenki kod Platoa. Kada bi to bilo dozvoljeno u kuću bi poneo mnogo piva, cigareta i knjige.

Moto: „Alkohol je odgovor. Šta je bilo pitanje?“ Mike Skinner

Motiv: Novac, novac, novac.

Savršen dan: Lane skakuće po poljani, ptice piju iz potoka koji žubori, bratu se rodila ćerka, devojka me nije varala.
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:03 am

Zorica Marković




Nadimak: Zorka
Datum rođenja: 09.06.1959.
Pol: ženski
Horoskopski znak: blizanac
Zanimanje: estradni umetnik
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: razvedena



Izjava: Zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP zato što smatram da smo na istoj talasnoj dužini, izazov i zezanje.

Biografija: Rođena je u srcu Šumadije, u Kosjeriću, ima 48 godina. Živi u predgrađu prestonice. Završila je srednju školu. Unela je novine u narodnjačke spotove i bila je prva koja je sarađivala sa Dejanom Milićevićem.
Počela je da peva na proplanku dok je čuvala ovce, slušajući muziku sa tranzistora svog prvog komšije. Veliki je džek, uvek zasmejava svoje kolega, kako na svojim nastupima, tako i privatno. Preko tri decenije je u šoubiznisu kao estradni umetnik, sa 30 albuma prodatih u 5.000.000 primeraka! Ali, iako „narodnjak“, omiljene grupe su joj Pink Flojd i Korn. Živi u kući, u kojoj joj društvo, pored dece, pravi i papagaj. Nema uzore, ali voli da se druži sa simpatičnim ljudima najrazličitijih profesija. Voli dobar provod koji zamišlja uz zvuke alternativne muzike. Trenutno se ne bavi aktivno sportom, ali u prošlosti je trenirala rukomet. U slobodno vreme voli rekreativno da trči. Najviše se ponosi svojim uspehom na estradnom planu, jer misli da je to osnov za sva njena dostignuća..

Moto: Nemoj, pa se ne boj’.

Motiv: Mislim da je učešće u Velikom Bratu veliki izazov, očekujem druženje sa ljudima na istim talasnim dužinama. Novac mi je poslednji motiv.

Savršen dan: Apa–drapa, sva sam baš me briga.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:04 am

Petar Perović




Nadimak: Peca
Datum rođenja: 20.05.1978.
Pol: muški
Horoskopski znak: bik
Zanimanje: model
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: neoženjen



Izjava: Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP zato što sam ja Petar Perović Peca.

Biografija: Petar ima 29 godina i živi u Beogradu (Obrenovac). Završio je srednju školu za dizajn u Beogradu, a bavi se manekenstvom već 12 godina. Model je modne agencije „Tattoo“.
Lice je sa mnogih naslovnih strana, editorijala, zaštitno je lice mnogih brendova, a magnet je za žene i veliki džentlmen i kavaljer. Radio je sa mnogim kreatorima kao što su Živanši, Kenzo, Žan Pol Gotje, Dolče i Gabana, a zaštitno je lice za Levi’s za Aziju i Brazil. Kod nas je radio kampanje ya Robe di Kapa, Legend, Koka Kolu i Extreme donji veš. Poneo je modele mnogih modnih kreatora na gotovo svim „Fashion Week“-ovima u svetu, pa je tako upoznao i mnoge svetske zvezde – jedna od njih je i Oliver Stoun. Pojavljivao se u mnogim domaćim spotovima Leontine, Nataše Bekvalac, Dare Bubamare, Hani, Slađane Delibašić, Cece, a neostvareni san mu je da snimi spot sa Madonom i uradi reviju za Guči. Omiljeni sport mu je plivanje, a bavi se vaterpolom. Ima tetovažu na grudima i donjem delu leđa. Ponosi se svime što je do sada uradio. Kada bi to bilo dozvoljeno u kuću bi poneo laptop, telefon i muziku. Kada bi ga Veliki Brat učinio još poznatijim iskoristio bi to na najbolji mogući način.

Moto: Uživaj u trenutku.

Motiv: Izazov.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:05 am

Andrija Ojdanić




Nadimak: Era
Datum rođenja: 13.12.1947.
Pol: muški
Horoskopski znak: strelac
Zanimanje: estradni umetnik
Obrazovanje: srednja škola
Mesto stanovanja: Leskovac
Bračno stanje: oženjen



Izjava: Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu VIP zato što narod veruje u mene kao šoumena i kao zabavljača.

Biografija: Era ima 60 godina i živi u mestu Leskovac, kod Lazarevca. Jedan je od najpoznatijih narodnih pevača. Na našoj estradi je punih 40 godina, a pored toga što peva on je i pravi biznismen. Između ostalog poseduje motel i restoran „Era i sin“.
Snimio je i reklamu za jednu bečku banku, organizuje izbor za mis Lipovačkih dana i noći, a bavi se i poljoprivredom. Oženjen je i ima četvoro dece iz sadašnjeg braka i dvoje vanbračne dece. Ima dva psa, Bubicu i Rokija. Za sebe kaže da je pravi narodski čovek. Voli da sluša sve vrste muzike koje mu prijaju. Omiljena boja mu je roze. Omiljeni sport mu je boks – teška kategorija. Za svoje najveće dostignuće u životu smatra to što iza sebe ima muzičku karijeru od preko 40 godina. Kada bi to bilo dozvoljeno, u Kuću bi poneo mobilni telefon, aparat za merenje pritiska i fotografije. Kada bi ga Veliki Brat učinio još poznatijim ugostio bi ga kao predsednika žirija na izboru za mis.

Moto: Rad, rad i samo rad.

Motiv: Da se oprobam i na tom polju.

Savršen dan: Jutarnja kafa na ranču, odlazak i organizacija u motelu, uveče žurkica u dvoje.


Poslednji izmenio Admin dana Pet Mar 14, 2008 12:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:06 am

Ja navijam za Mimi!!!!!!!!!!! CARICA!!!!!!!!!!!! Very Happy OBOOOOOOOZAVAAAAAAAAAAM JEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 109
Godina : 29
Location : L.A.
Datum upisa : 12.03.2008

VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:30 am

Sta mislite KO ISPADA U SUBOTU??? NOMINOVANI SU: Zorica i Bicko.
Nazad na vrh Ići dole
https://rihanna4ever.forumsr.net
Sponsored content





VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VELIKI BRAT V.I.P.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Rihanna Fenty~ :: Rihanna Off :: Chat-
Skoči na: